FK Jablonec spouští svůj vlastní podcast!

Chcete si poslechnout zajímavé rozhovory, dozvědět se něco víc o našich hráčích a lidech okolo jabloneckého fotbalu? Poslouchejte náš nový podcast JABKOPOKEC!

V historicky prvním podcastu JABKOPOKEC byli hosty našeho tiskového mluvčího Martina Bergmana mladý útočník Tomáš Čvančara a zkušený univerzál Jakub Podaný.

První díl našeho podcastu vás zavede také do osobního života našich dvou hostů, popovídáme si o tom, jak se hráčům žije a trénuje v aktuálních protiepidemických opatřeních a jak vnímají zápasy bez divácké kulisy. Tomáš Čvančara i Jakub Podaný mají za sebou zahraniční angažmá, takže to je také jedno z témat, ve kterém se dozvíte, jak to například funguje s učením jazyka v zahraničí. Věnovali jsme se také pátečnímu derby proti Liberci, které můžete sledovat od 18:45 hodin!

"Jsme rádi, že jsme mohli rozjet nový projekt, který budeme v pravidelných intervalech rozšiřovat. Víme, že má nějaké mouchy, které se budeme postupně snažit odstranit. Teď jsme to měli pro fanoušky jako překvapení, tak se do produkce nezapojili. Do dalších dílů plánujeme, že budou fanoušci posílat otázky na naše hosty a na několik z nich se jich v našem podcastu objeví," říká k novému podcastu tiskový mluvčí klubu Martin Bergman.