FOTO: Nový týden na soustředění v Itálii

Na italském herním soustředění nám začal nový týden dvěma tréninky. Mrkněte do galerie a přečtěte si plán týmu na následující dny.

Pondělí začalo na hřišti intenzivně a dále se ladily herní činnosti. K tomu nám měl pomoct také druhý zápas na soustředění, ale nastala změna. Náš předjednaný soupeř nás požádal o změnu z úterý na středu, čemuž jsme nemohli bohužel vyhovět, protože by nám to následně komplikovalo generálku ve čtvrtek 21. července proti dalšímu účastníkovi italské Serie A AC Spezia. Proto se druhý zápas (úterý 19. července) s účastníkem Serie A musel zrušit a intenzivně se hledá náhrada, což je vzhledem k nabitému programu ostatních týmů v oblasti nepravděpodobné.

<#buttonLong>FOTOGALERIE Z TRÉNINKU<#/buttonLong>

V dalších dnech se bude nadále pracovat na novém herním systému a tým se bude ladit na blížící se start nového ligového ročníku. Ve čtvrtek 21. července od 17 hodin odehrajeme generálku na ligu proti AC Spezia. O možnosti sledování živě na internetu vás budeme informovat.

Author Martin Bergman