This text will be replaced
Reportáž
11
květen
2015

Fanoušci si Podještědské derby užili


V neděli krátce po poledni zažila Střelnice fotbalový svátek. Utkání Podještědského derby bylo výjimečné ve všech směrech. Připomeňte si ještě jednou již druhé vítězství v této sezoně nad naším rivalem z Podještědí.

Na Střelnici zavítalo v neděli celkem 5840 diváků a vytvořili opravdu skvělou fotbalovou kulisu. Děkujeme vám, že jste pomohli naše hráče vyburcovat ke skvělým výkonům. Odměnou pro nás všechny je výhra nad Slovanem a skvělý fotbalový zážitek!

A jak to všechno probíhalo? 

Již krátce po poledni se začala Střelnice příjemně zaplňovat, i přestože byl start utkání naplánován v dost netradičním čas hned po obědě.

Ten, kdo přišel včas, měl například příležitost vyzkoušet si freestyle fotbal v kleci, ve kterém se odehraje MS v Liberci v srpnu 2015.

Pro všechny maminky jsme na Den matek připravili překvapení v podobě čokolády s přáním.

Utkání se zúčastnila i jedna z osobností současného českého sportu. Autogramiádu ve fanzóně obstarala jablonecká rodačka a skvělá sportovkyně Barbora Špotáková.

 

Před utkáním oficiálně obdržel náš levý obránce Filip Novák cenu za nejlepšího hráče měsíce dubna 2015 v SYNOT lize. Zároveň jsme Filipovi slavnostně pogratulovali k jeho 100. startu v dresu Jablonece a překonání rekordu v počtu vstřelených branek obránce v jedné sezoně. 

I o slavnostní výkop zápasu se postarala Patronka utkání Bára Špotáková. 

V poločase utkání se odehrálo na hrací ploše derby žáků. Naše fotbalové naděje také přehráli své protějšky z Liberce. Krátky duel skončil 7:0 ve prospěch FK Jablonec.

Po skončení derby předal cenu pro Hráče zápasu jeden z našich mladých fanoušků z rodinného sektoru Honzovi Kopicovi přímo na trávníku Střelnice.

Nezapomeňte!

Již tuto středu 13. května 2015 nás čeká odveta semifinále Poháru FAČR proti Mladé Boleslavi. Utkání začíná na Střelnici v 17:30. Tradiční fanzóna bude otevřena již hodinu a půl před výkopem. Vstupenky na zápas si můžete pořídit i online ZDE.

Fotogalerie


Související zprávy


Sdílej


Nejnovější články

Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.