Fanshop: Týden dopravy zdarma!

Náš fanshop bude ještě několik dní na stadionu uzavřen pro veřejnost, ale na eshopu můžete objednávat o sto šest. A nyní po celý týden s dopravou zdarma!

DOPRAVA ZDARMA

Abychom vám nakupování v našem eshopu fanshop.fkjablonec.cz ještě více usnadnili, připravili jsme akci na dopravu zdarma, a to při nákupu nad 500 Kč, tak neváhejte a využijte tuto nabídku, která je platná na všechny naše produkty. Akce na dopravu zdarma platí od pondělí 30. listopadu do neděle 6. prosince 2020!

SLEVA 20% PRO PERMANENTKÁŘE!

Pokud jste majitelé placené permanentky na sezónu 2020/2021, můžete na eshopu uplatnit slevu 20% na nákup zboží! Stačí vybrat platbu převodem a na kartě fakturačních údajů napsat do poznámky číslo permanentky. Na e-mail vám přijde faktura k uhrazení, kde budete mít uplatněnou slevu 20% pro majitele placené permanentky 2020/2021.

Po připsání platby na účet klubu bude objednávka potvrzena a zboží odesláno tak, jak si vyberete v průběhu objednávky.

NAKUPUJTE TAKÉ PŘES FACEBOOK A INSTAGRAM

Koupí produktů podpoříte celý sportovní klub FK Jablonec a my vám slibujeme, že se stále budeme snažit rozšiřovat naší nabídku a vylepšovat stávající produkty. Produkty můžete zakoupit prostřednictvím fanshopu, obchodu na Facebooku nebo na Instagramu.