Pozvánka
5
únor
2018

Finále Atlantic Cupu již dnes večer!


Portugalské soustředění vygraduje pro náš tým pondělním finále Atlantic Cupu, v kterém večer poměříme síly s prvoligovým dánským klubem AGF Aarhus.

Přípravná utkání 2017/2018 | přát.


2
:
1
1:0

Branky ARH: 25. Sana

Branky JAB: 51. Považanec


Tým ze stejnojmenného města není na portugalském turnaji žádným nováčkem, od roku 2016 se ho účastní pravidelně, tentokrát již potřetí v řadě. Ve finále turnaje změříme síly s jedním z nejstarších dánských klubů, který je zároveň pětinásobným dánským mistrem a devítinásobným vítězem dánského poháru. Všechny tyto klubové úspěchy jsou povětšinou z šedesátých let, poslední cennou trofej v domácím poháru zvedli fotbalisté Aarhusu nad hlavu v sezoně 1995/96.

Klub z druhého největšího města Dánska se až v poslední pětiletce pohybuje ve středu ligové tabulky, s výjimkou roční druholigové epizody v sezoně 2014/2015. V právě probíhajícím ročníku je po podzimu na jedenácté příčce.

Oba kluby už na sebe narazily právě na turnaji Atlantic Cup, před dvěma lety jsme byli s Aarhusem ve skupině a porazili ho ve vzájemném zápase 2:0 góly Davida Bredy a tehdy Tomáše Wágnera z penalty.

Finále Atlantic Cupu začne na Estádio Algarve ve 20 hodin místního, tedy 21 hodin našeho času v České republice.

Utkání můžete sledovat prostřednictvím placeného přenosu (5,99 € za utkání) na stránkách partnera turnaje Atlantic Cupu https://www.footballtv.org/football-tv .

Pokud bude k mání také volný streamový internetový přenos, pokusíme se vám ho zprostředkovat chvíli před utkáním na našich klubových stránkách a sociálních sítích. 

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014-2021 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.