únor

Finále Atlantic Cupu již dnes večer!

Portugalské soustředění vygraduje pro náš tým pondělním finále Atlantic Cupu, v kterém večer poměříme síly s prvoligovým dánským klubem AGF Aarhus.

Přípravná utkání 2017/2018 | přát.

:

Branky ARH: 25. Sana

Branky JAB: 51. Považanec

Tým ze stejnojmenného města není na portugalském turnaji žádným nováčkem, od roku 2016 se ho účastní pravidelně, tentokrát již potřetí v řadě. Ve finále turnaje změříme síly s jedním z nejstarších dánských klubů, který je zároveň pětinásobným dánským mistrem a devítinásobným vítězem dánského poháru. Všechny tyto klubové úspěchy jsou povětšinou z šedesátých let, poslední cennou trofej v domácím poháru zvedli fotbalisté Aarhusu nad hlavu v sezoně 1995/96.

Klub z druhého největšího města Dánska se až v poslední pětiletce pohybuje ve středu ligové tabulky, s výjimkou roční druholigové epizody v sezoně 2014/2015. V právě probíhajícím ročníku je po podzimu na jedenácté příčce.

Oba kluby už na sebe narazily právě na turnaji Atlantic Cup, před dvěma lety jsme byli s Aarhusem ve skupině a porazili ho ve vzájemném zápase 2:0 góly Davida Bredy a tehdy Tomáše Wágnera z penalty.

Finále Atlantic Cupu začne na Estádio Algarve ve 20 hodin místního, tedy 21 hodin našeho času v České republice.

Utkání můžete sledovat prostřednictvím placeného přenosu (5,99 € za utkání) na stránkách partnera turnaje Atlantic Cupu https://www.footballtv.org/football-tv .

Pokud bude k mání také volný streamový internetový přenos, pokusíme se vám ho zprostředkovat chvíli před utkáním na našich klubových stránkách a sociálních sítích.