Mládež
13
březen
2020

Fotbalová akademie přerušuje tréninky


Fotbalová akademie Jablonec, z.s. sleduje aktuální situaci ohledně nákazy virem COVID-19 v České republice a bere na vědomí vyhlášení nouzového stavu Vládou České republiky. Tréninkové jednotky všech kategorií jsou přerušeny na 14 dnů.

Z rozhodnutí Vlády České republiky o zavedení nouzového stavu od 12. 3. 2020 s ohledem na hrozbu nákazy KORONAVIREM COVID-19, rozhodlo vedení Fotbalové akademie Jablonec, z.s. pozastavit na nadcházejících čtrnáct dnů tréninkový proces u všech kategorií!

Po uplynutí stanovené lhůty i s ohledem na návrat některých hráčů a hráček ze zahraniční dovolené v rámci jarních prázdnin v Libereckém kraji, bude proveden skríning napřič mládežnickým úsekem a bude rozhodnuto o dalším postupu.

Hráči a hráčky obdrží na výše zmíněnou dobu prostřednictvím hlavních trenérů individuální tréninkové plány.

Vláda v souladu s čl. 5 a 6 ústavního zákona č. 110/1998 Sb., o bezpečnosti České republiky, vyhlašuje pro území České republiky z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru (označovaný jako SARS CoV-2) na území České republiky nouzový stav na dobu od 14.00 hodin dne 12. března 2020 na dobu 30 dnů.

Děkujeme za pochopení.

Fotbalová akademie Jablonec, z.s.

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014-2021 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.