Rozhovor
2
září
2018

Gólman Hrubý vzal porážku s Opavou na sebe


Sobotní porážku s Opavou vzal na sebe brankář Vlastimil Hrubý, když ve 24. minutě zápasu v Brně neudržel v rukavicích centrovaný tečovaný balon. Času na obrat ale bylo ještě dostatek.

FORTUNA:LIGA | 7.kolo


2
:
0
1:0

Branky OPA: 24. Joel Ngandu Kayamba, 61. David Puškáč

Branky JAB:


Co se přesně stalo u první inkasované branky?

Byl tam sražený centr, chtěl jsem si ho vzít. Byli jsme tam v souboji se Smolou a mě to v tom souboji vypadlo. Je to moje chyba. Takhle jsem daroval Opavě gól a nastartoval je trošku. Stávat by se to nemělo. Prohra jde za mnou, klukům se omlouvám. Samozřejmě mě to mrzí, ale život jde dál, vrátit už to nejde.

Mohlo při tom momentu sehrát roli i to deštivé počasí?

Vůbec, bylo to pro oba stejné. Řekl bych, že terén byl ještě docela dobrý, nestála na něm voda. Na počasí se nemůžeme vůbec vymlouvat. Rozhodla moje chyba a tím to končí.

Bohužel jsme ale inkasovali po změně stran i podruhé.

Opava pak bránila a čekala na nějaké brejky. Bohužel využila jednu standardku, kterou jsme si nepohlídali a to byla voda na jejich mlýn. Poté se zatáhli ještě víc. My jsme se tlačili dopředu a opavští tam měli další brejky, které už neproměnili. Oni měli vepředu velkého Smolu, ta výšková a váhová převaha u něj byla znát.

Opava tak bere první výhru.

Je to sympatický tým. Líbí se mi jejich systém 3-5-2, v záloze hodně po křídlech. Přeju jim hodně štěstí do dalších kol, a hlavně ať se co nejrychleji vrátí domů.

My jsme naopak přerušili vítěznou sérii …

Byli jsme rozjetí. Je to škoda. Příští týden se nehraje, chtěli jsme si na těch čtrnáct dní udělal náladu, ale prostě se to nepovedlo. Budeme muset přidat a makat dál. Trochu jsme se zase vrátili na zem. Budeme muset potrénovat, zvednout hlavy a pokračovat.

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.