Hloupé góly, špatný výkon, kritizoval Jugas

SK Sigma Olomouc FK Jablonec
MOL Cup, ČF st 4. 3. 2020, 17:00

Naštvaný byl po včerejší porážce v Olomouci a vyřazení z MOL Cupu náš stoper Jakub Jugas. Mrzel ho diametrálně odlišný výkon týmu od zápasu s Plzní.

Vypadli jsme, v čem nám soupeř dělal největší potíže?

Prohráli jsme 1:3, domácí vyhráli zaslouženě a dál k tomu není co říkat prostě. Byl to od nás špatný výkon. Sigma hraje běhavý a pohyblivý fotbal. Bohužel my jsme s tím nevyrovnali a dostali tři hloupé góly.

Jak si viděl z pozice stopera všechny tři poměrně lehko inkasované branky.

První úplně nevím, byl tam náběh za obranu, to si musíme rozebrat na videu. Na druhý gól jsem nedosáhl na balon, Chytil si to přebral a sám zakončil. Třetí byl zase nedůraz ve vápně.

Vypadáš hodně naštvaně po vyřazení.

No nepřijeli jsme sem na výlet, ale asi to tak vypadalo.

Jako by nám v zápase scházelo více pohybu. Také šance jsme si začali vytvářet až v samém závěru.

V tom s vámi musím souhlasit, nebyli jsme tak živí, jak jsme předvedli v druhém poločase s Plzní.

Asi jsme víc očekávali i od křídelních hráčů.

Tak to je na vyhodnocení trenéra. Já tady nebudu kritizovat spoluhráče.

V dějišti zápasu zůstáváte až do soboty do ligového zápasu, je to o to nepříjemnější po dnešní porážce?

Zůstáváme tady na hotelu a budeme trénovat v Olomouci. Ono je pěkné, když jste nahoře, ale je to těžší, když jste dole. Musíme se z toho vyhrabat, v tom nám nikdo nepomůže. Hráli jsme vyrovnaný duel s Plzní a teď bohužel prohráli. To je sport. Uvidíme, co bude v sobotu, musíme tu uspět. Je to liga, úplně jiná soutěž. A nutno říct, že pro nás už poslední soutěž. Musíme se na to soustředit.