Rozhovor
leden

Hodně soubojový zápas, poukázal Michal Trávník

Výhru 2:1 nad Vysočinou Jihlava komentuje středopolař Michal Trávník. Také jemu nevyhovovalo menší hřiště v Horních Počernicích, kde odehrajeme skupinu zimní Tipsport ligy.

Přípravná utkání 2017/2018 | přát.

:

Branky JAB: 68. Pernica, 70. Diviš

Branky JIH: 80. Klíma

Výsledkově jsme zvládli vstup do Tipsport ligy, ale herně to asi nebylo úplně podle představ.

Možná jsme si mysleli, že si vytvoříme šancí víc. Vzhledem k tomu, jaké je tady hřiště, tak to bylo celkem náročné.

Jde o menší rozměry plochy v pražských Horních Počernicích?

Přesně. Je to menší, délka ani šířka není taková. Na hřišti je to samý souboj a není to nic lehkého. Proto si myslím že i další zápasy tady na tomto hřišti budou v podobném duchu.

Po týdnu dvoufázových tréninků se určitě nabaluje i únava.

Únava tam samozřejmě nějaká už je. Ale to mají všechny týmy hrající první ligu a Tipsport ligu v toto období. Na to bych to asi nesváděl. Hřiště je tu prostě kratší, není moc místa a odehrává se tak hodně soubojů.

Jak se zátěž projevuje na tobě?

Já se cítím dobře. Zdraví mi slouží, a i kondičně jsme v pohodě.

Impulsivní trenér Petr Rada se s vámi snaží hlasitě komunikovat i během zápasu. Jak to na vás působí?

Mně to osobně vůbec nevadí. On neřve jenom tak, snaží se nám něco říct a pomoct nám. Určitě to není zbytečné. S trenérem to funguje, tak kéž by to tak bylo pořád.

Úvodní zápas Tipsport ligy jsme zvládli vítězně, kam až chcete dojít na tomto turnaji?

Bereme zápasy asi stejně jako mimo tento turnaj. Chceme samozřejmě vyhrát a jde nám i o výsledek, ale důležité je nabrat kondici, a hlavně co nejvíce se sehrávat. To je asi větší priorita než vyhrát Tipsport ligu.