Mládež
březen

Hodnocení zimní přípravy dorostu U17

Svěřenci trenéra Martina Kotyzy odehráli v zimní přípravě osm zápasů a netrpělivě vyhlížejí start jarních odvet v České lize dorostu U17.

Trenér Martin Kotyza

"Máme za sebou přípravné období, které jsme vyplnili převážně kvalitnějšími soupeři, než se kterými se potkáváme v soutěži. Výsledkově se všechna utkání nepovedla, ale konfrontaci s lepšími týmy hodnotíme jako cennou zkušenost v dalším rozvoji našich hráčů. Pozitivní je také to, že se nám vyhýbala vážnější zranění, a tak tým odtrénoval převážnou část přípravy ve velkém počtu hráčů. Došlo také ke zkoušce některých dalších hráčů v kategoriích U18 a U19 a naopak se zase k nám připojilo několik hráčů z U16. Za vrchol tohoto období se dá považovat zápas proti mužům Přepeř, který má ve svém středu několik bývalých ligových hráčů a pere se o postup do divize.V tomto zápase se projevila zkušenost dospělých. Přepeře zvítězily 4:0, ale náš tým v určitých fázích hry nebyl horším a vytvořil si velké množství příležitostí, které však nedokázal proměnit. Nicméně tato konfrontace je pro kluky nesmírně přínosná. Tento víkend nás čeká start do jarní části sezóny a věříme, že jsme na ni nachystaní a kluci dosáhnou svých cílů v dobře rozjeté sezóně."

Přehled výsledků v přípravě

FK Pardubice – FK Jablonec 2:3 (1:1)

FK Jablonec – Bohemians 2:3 (1:1)

FK Jablonec – SMS Lodž 2:3 (0:3)