Aktualita
4
květen
2021

Hráč a trenér měsíce dubna z Jablonce!


V anketě MALL.CZ Hráč a trenér měsíce za měsíc duben uspěli zástupci Jablonce. Hráčem měsíce je útočník Ivan Schranz, který se nečekaně přihlásil do souboje o nejlepšího střelce FORTUNA:LIGY. Trenérem měsíce je pak zkušený Petr Rada, který svůj tým kormidluje ke druhému místu v tabulce.

MALL.CZ Hráč měsíce dubna: Ivan Schranz

Sedmadvacetiletý slovenský útočník prožívá svou nejpovedenější sezonu ve FORTUNA:LIZE a je jedním z tahounů jabloneckého týmu. V dubnu přispěl svému týmu třemi góly v bojích o evropské poháry. I díky Schranzovi je Jablonec v neúplné tabulce na druhém místě a směle bojuje o předkolo Ligy mistrů.

Aktuálně má Schranz na kontě už 13 gólů (dva přidal už v květnu) a nečekaně se přihlásil do boje o korunu pro krále střelců.

Schranz patří v letošní sezoně k základním stavebním kamenům Radovy jedenáctky a v dubnu se osvědčil ve zvlášť těžkých zápasech. Především díky Schranzovu gólovému příspěvku se Jablonec vyšvihl na druhé místo.

Proti Spartě v přímém souboji o druhé místo ve 26. kole rozhodl tři minuty před koncem utkání po standardní situaci jediným gólem zápasu hlavou. Hned v dalším kole zařídil Jablonci bod na horké půdě Plzně další brankou. Z penalty pak odstartoval vítězství proti Karviné.

MALL.CZ Trenér měsíce dubna: Petr Rada

Jablonec kráčí od vítězství k vítězství. V dubnu neprohrál a ze šesti utkání posbíral 14 bodů díky čtyřem výhrám a dvěma remízám. Trenéru Radovi se především podařilo zkonsolidovat mužstvo a uspět v těžkých zápasech se Spartou a v Plzni.

Po remíze v Ďolíčku se Severočeši vypořádali se Zlínem (3:1) a následně právě i se Spartou, proti které rozhodl Schranz (1:0). Stejný hráč pak zařídil remízu proti Viktorii Plzeň (1:1). Jablonec ovšem nezaváhal se soupeři z nižších pater tabulky a dokázal důležité body vybojovat. K tomu přispěl i Martin Doležal, který se trefil proti Karviné (3:0) a dvakrát do sítě Českých Budějovic (2:0).

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014-2021 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.