Aktualita
14
prosinec
2015

Hráči navštívili také jabloneckou nemocnici


Jako každý rok hráči FK Jablonec po skončení sezóny přispěchali s dárečky do jablonecké nemocnice. Minulý týden tam pozdravili pacienty na pediatrickém oddělení a oddělení CEDR.

Dvojice zkušených hráčů Michal Špit - Tomáš Hübschman se nejdříve objevila na Centru doléčování a rehabilitace v jablonecké nemocnici. Oddělení provozuje 30 lůžek následné péče a na setkání s fotbalisty se všichni pacienti i s personálem hodně těšili. Po společném uvítání předal kapitán mužstva Tomáš Hübschman dárky za celou kabinu a v průběhu improvizovaného vystoupení dětí z mateřské školy se pak oba hráči přidali i při společném zpěvu vánočních koled. "Bylo to moc fajn dopoledne. Překvapilo nás, jak nás s Michalem všichni vřele přivítali a připravený program jsme si oba užili. Snad jsme svou přítomností udělali radost všem pacientům i personálu celého oddělení. Na dárky se skládala celá kabina a jsme rádi, že jsme mohli takhle před Vánoci přispět na dobrou věc," přiznal Tomáš Hübschman.

Příjemná atmosféra doprovázela i následnou návštěvu fotbalistů na pediatrickém oddělení. Tam pro změnu zavítali Michal Bárta, Lukáš Masopust a Ján Greguš. Také oni měli stejně jako spoluhráči na oddělení CEDR s sebou dárky pro celé oddělení v podobě výtvarnických pomůcek. "Bylo nám moc líto všech dětí, které musejí s různým zraněním či nemocí trávit delší čas na lůžkovém oddělení. Věřím, že jsme je svou návštěvou potěšili a trochu jim zpříjemnili dlouhé chvíle v nemocnici," řekl za všechny Lukáš Masopust. Hráči ještě každému pacientovi předali drobné dárečky jako památku na zajímavé setkání.

Fotogalerie


Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS | Nastavení cookies

© 2014-2022 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.