Hráčům scházela ke spokojenosti branka

FK Dukla Praha FK Jablonec
0:0
MOL Cup, ČF1 čt 3. 3. 2016, 16:00

Včerejší bezbrankovou remízu v rámci prvního zápasu čtvrtfinále MOL Cupu na pražské Dukle hodnotí záložníci Michal Trávník a Daniel Rossi.

S remízou 0:0 jsme spokojeni, řekl po zápase dobře hrající záložník Michal Trávník

Můžeš říct, jaký byl dnešní zápas?

Myslím si, že vyrovnaný. Na těžkém terénu tam bylo hodně nepřesností a každé mužstvo mělo několik šancí, které neproměnilo. Ale remíza je nakonec asi spravedlivá. Škoda, že jsme tady nedali gól, pro odvetu by to bylo lepší.

Hlavně v první půli jste neproměnili asi tři dobré šance.

Máte pravdu. Abychom dali aspoň jeden gól, tak nám chybělo trošku štěstíčka. Ale je to 0:0 a postup je furt otevřený.

Dukla byla ve druhé půli o něco lepší a také tam měla jednu velkou šanci, ale na brankové čáře to zachránil Beneš.

O Dukle je známé, že dobře drží balon a to ve druhé půli prokázala. V té době to pro nás bylo těžké, ale na druhou stranu si myslím, že jsme to po taktické stránce zvládli velice dobře.

Začal jsi hrát napravo, po vystřídání Hanouska jsi se přesunul nalevo. Nevadí ti, že místa střídáš?

Já hlavně chci hrát, takže mi je jedno, kde to bude. Jsem rád, že hraju.

Takže jste nakonec spokojeni s výsledkem 0:0?

Určitě by bylo lepší dát tady gól, ale na druhou stranu jsme žádný nedostali. Takže jsme před odvetou spokojeni, je to pořád 0:0.

Jsem rád, že jsem mohl opět nastoupit, řekl po zápase záložník Daniel Rossi

Po delší době jsi opět nastoupil v základní sestavě. Jak se ti hrálo?

Dnešní zápas byl pro nás hodně těžký. Trávník nebyl ideální a bylo obtížné na něm hrát po zemi. Já jsem nehrál už dlouho, asi měsíc a půl, takže jsem spokojený, že jsem na hřišti vydržel celých devadesát minut.

V první půli jste si vypracovali několik dobrých šancí a kdybyste vedli třeba o gól, nikdo by se asi nedivil.

Věděli jsme, že Dukla je silná na míči, tak jsme se snažili dobře kombinovat a myslím si, že se nám to dařilo. Škoda jen, že scházela finální přihrávka, ale aspoň jeden gól jsme dát měli.

Ve druhé půli ses po rohovém kopu Trávníka dostal ve vyložené pozici k hlavičce, gól to však nebyl. Co se tam stalo?

Šel jsem na míč, ale jeden protihráč, myslím, že to byl Mareš, mě zezadu držel. Chtěl jsem to dát do země, ale nešlo to. Škoda, jinak by to byl gól.

Myslíš si, že dostaneš šanci i v dalším zápase?

To je otázka spíše pro trenéra. On nejlépe ví, jak pracujeme na tréninku. Já se budu snažit trénovat na 100 % a uvidíme.

Jakou vidíš šanci pro odvetu?

Domů vezeme nerozhodný výsledek, to není špatné. Navíc to, že jsme nedostali gól je pro nás výhodou. Uvidíme.