květen

Info pro účastníky výjezdu do Zlína!

Přečtěte si důležité info před odjezdem do Zlína. Účastníky výjezdu prosím, aby se dostavili na sraz včas.

FORTUNA:LIGA skupina o zachránu | 5.kolo

:

Branky ZLF: 50. Václav Procházka

Branky JAB: 37. Davis Ikaunieks

Autobus je naplněný! Ti z vás, co poslali žádost o rezervaci a dostali zpět potvrzení, tak mají místo v autobusu jisté. V tuto chvíli další rezervace nepřijímáme.

KDY SE JEDE?

V sobotu 14. května je sraz v 10:45 na parkovišti u hlavního vstupu na Stadion Střelnice (u oštěpu). Odjezd je plánovaný v 11:00.

VSTUPENKY NA ZÁPAS

Vstupenky na zápas budou v prodeji u pokladny G na straně stadionu u sektoru hostů. Cena vstupenky je 100 Kč.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!

Tím, že je doprava zdarma, tak platí pro rezervaci místa jednoduché pravidlo - rezervace je závazná, i když je zdarma, takže kdo si napíše, že chce jet, neměl by nechat své místo propadnout. Pokud se někdo na odjezd nedostaví bez omluvy, bude k tomu přihlédnuto v budoucnu při pořádání jiných výjezdů. Stejně tak dbejte na udržení pořádku v autobusech. Jakékoliv škody na autobusech bude muset klub zaplatit a následně by škodu vymáhal po viníkovi. Tak si pojďme společně užít fotbalové odpoledne! Děkujeme za pochopení.