Informace pro fanoušky před Spartou!

FK Jablonec AC Sparta Praha
FORTUNA:LIGA, 16. kolo so 9. 11. 2019, 17:00

V 16. kole FORTUNA:LIGY přivítáme na Střelnici tým AC Sparta Praha. Spolu s očekávaným velkým zájmem o utkání je nutné, aby si fanoušci pozorně přečetli informace v článku.

1. PŘIJĎTE NA STŘELNICI VČAS S VELKÝM PŘEDSTIHEM

Nenechávejte na poslední chvíli ani příchod na stadion. Brány Střelnice se otevřou 1,5 hodiny před výkopem, tedy v 15:30 hodin. Využijte tento čas před zápasem k návštěvě našeho fanshopu nebo stánků s občerstvením a nalaďte se před zápasem do správné atmosféry. Čeká nás souboj o třetí místo v lize! Čím dříve na stadion Střelnice přijdete, tím pohodlnější bude vstup na utkání!

To stejné platí pro příznivce Sparty Praha! Pokuste se přicestovat na sever Čech včas. Dbejte opatrnosti cestou po dálnici - na dálnici směrem z Prahy je několik dopravních omezení! Stejně tak v Mladé Boleslavi. K parkování využijte přilehlé parkoviště u Kauflandu, či boční uličky v okolí stadionu. Dbejte však na dodržování dopravních předpisů!

Vstupenky pro fanoušky Sparty Praha budou v prodeji u sektoru hostů. Vstupenek je dostatek a počítáme také s rezervou, takže nemusíte mít strach, že by se na vás v sektoru hostů nedostalo. CENA VSTUPENKY JE 160 KORUN A NELZE UPLATNIT SLEVY PRO STUDENTY NEBO DŮCHODCE!

Pro všechny fanoušky platí, že z důvodu návštěvy velkého množství fanoušků, budou také důkladnější kontroly u vstupu na stadion. Nenoste tedy na utkání zakázané předměty!

2. POUŽÍVEJTE SPRÁVNÉ VSTUPY NA STADION!

Ať už máte vstupenku na utkání nebo sezónní permanentku, využijte pro vstup na Stadion Střelnice správný vstup! Pokud jdete na hlavní tribunu A, využijte hlavní vstup u hlavní pokladny nebo vstup od ATLETICKÉ HALY! Pokud máte permanentku na tribunu B, využijte vstup z ulice Vrkoslavická, který je blíže ke křižovatce u Kauflandu. Horní vstup na tribunu B je určen zejména pro fanoušky, kteří ještě nemají zakoupenou vstupenku.

Pro fanoušky Sparty Praha bude otevřen vstup na Stadion Střelnice z ulice Vrkoslavická. Vstup s označením VLAJKONOŠI HOSTÉ. Na stejném místě je také pokladna pro fanoušky hostů, kde budou v prodeji vstupenky na sobotní utkání!

MAPA STADIONU STŘELNICE

Kliknutím na obrázek otevřete kompletní mapu Stadionu Střelnice.

Author Martin Bergman