říjen

Informace pro fanoušky před derby!

Přečtěte si pozorně informace pro fanoušky na 52. Podještědském derby na Stadionu U Nisy v Liberci!

FORTUNA:LIGA | 13.kolo

:

Branky LIB: 51. Jan Mikula, 57. Jakub Pešek

Branky JAB: 44. Jan Sýkora, 52. Miloš Kratochvíl

Přečtěte si pozorně informace od pořádajícího klubu FC Slovan Liberec

• brány stadionu se otevřou v 13:30 hodin
  • vstupenky do sektoru hostů jsou v prodeji na místě
  • budou při vstupu do sektoru hostů důkladné kontroly, takže přijďte na stadion včas!
  • do sektoru hostů je zakázáno vnášet batohy a velké tašky. V opačném případě budou uskladněny u sektoru hostů s pořadovým číslem, podle kterého si věci po utkání vyzvednete
  • na stadionu U Nisy je přísný zákaz používání pyrotechniky. Pokud bude v sektoru hostů použita, může být sektor vyklizen a pachatel zadržen. Naši hráči potřebují podporu celých 90 minut, tak se prosím vyvarujte používání pyrotechniky.
  • je zákaz zakrývání obličejů, takže nebudete do sektoru hostů vpuštěni s kuklou nebo jinou pokrývkou hlavy, která by umožnila zamaskování obličeje

Naši fanoušci budou u sektoru hostů prodávat speciální šály na derby za 100 Kč. Tak neváhejte a nakupujte suvenýry, ať jste skvěle vybaveni na 52. Podještědské derby!