JABKOPOKEC: Miloš Kratochvíl je ve formě

V osmém pokračování našeho podcastu JABKOPOKEC byl naším hostem ofenzivní záložník Miloš Kratochvíl. Poslouchat můžete na Apple Podcasts, Spotify, Podbean a YouTube kanálu FK Jablonec.

V osmém pokračování našeho podcastu JABKOPOKEC byl naším hostem ofenzivní záložník Miloš Kratochvíl, který si během prvních dvou jarních zápasů připsal tři vstřelené branky. V našem povídání se věnujeme aktuální formě Miloše Kratochvíla, který se do týmu vrátil po vážnějším zranění, připomeneme si jeho těžké fotbalové začátky v Jablonci a povídat budeme také o tom, co všechno nelichotivého a vulgárního si musel často on a jeho spoluhráči vyslechnout z tribuny a na sociálních sítích od některých jedinců na našem stadionu. Nechybí také povídání o našem dalším soupeři Slavii Praha a vyhlídkám k tomuto zápasu.

Spotify

Podbean

Apple Podcasts (bude online později)

Author Martin Bergman