Aktualita
8
prosinec
2017

Jablonec čeká pestrá zimní příprava


Ve čtvrtek 7. prosince se naposledy sešli hráči A týmu na Střelnici a odpoledne nastoupili na dovolenou. Tým se opět sejde 3. ledna 2018. Podívejte se, co naše hráče během přestávky čeká.

Během zimní přestávky nás čeká nabírání kondice v domácích podmínkách, účast v zimní Tipsport lize a herní soustředění v Portugalsku, kde se opět zúčastníme turnaje Atlantic Cup. Chybět nebudou ani kondiční testy na FTVS v Praze, které náš tým absolvuje v pondělí 15. ledna. Navíc hned tři přípravná utkání odehrajeme doma v Jablonci nad Nisou.

V zimní Tipsport lize jsme ve skupině B, která své zápasy odehraje v Xaverově – Horních Počernicích. A čekají nás velmi zajímaví soupeři – FC Vysočina Jihlava, FC Hradec Králové a nechybí ani nedaleký rival FC Slovan Liberec. V rámci Tipsport ligy nás čeká ještě zápas o umístění, jeho termín bude upřesněn podle umístění ve skupině.

Po přípravě v domácím prostředí náš tým odcestuje v závěrečné fázi zimní přípravy do Portugalska, kde se zúčastníme turnaje Atlantic Cup. Soupeři zatím nejsou vylosováni, ale najdou se mezi nimi kvalitní týmy. Turnaje se zúčastní loňský vítěz Rijeka, startovat bude dvojice švédských týmů Hammarby a IFK Norrkoping. Svou účast by měl brzy potvrdit slovinský celek NK Olimpija a velký klub z Ruska.

Do Portugalska odletíme v sobotu 27. ledna a návrat je v plánu 7. února. Rozpis zápasů turnaje Atlantic Cup bude aktualizován po rozlosování.

Rozpis přípravných zápasů - zima 2018

DatumČasDomácíHostéHřiště
6.1.11:00FK JablonecFK Velké HamryUMT Mšeno
10.1.15:00FK JablonecNeugersdorfUMT Mšeno
13.1.13:00FK JablonecFC Vysočina JihlavaXaverov
17.1.11:00FK JablonecFC Slovan LiberecXaverov
20.1.13:00FK JablonecFC Hradec KrálovéXaverov

* zápasy Atlantic Cupu doplníme po rozlosování

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.