This text will be replaced
Aktualita
25
duben
2016

Jablonec hasičům vyvrcholil na Střelnici


Kdo si v sobotu i přes chladné a deštivé počasí našel cestu na Střelnici, určitě nelitoval. Při zápase se Slováckem vyvrcholil totiž druhý ročník projektu Jablonec hasičům!

Synot liga 2015/16 | 26.kolo


3
:
1
1:0

Branky JAB: 16. Stanislav Tecl, 50. Lukáš Masopust, 66. Martin Doležal

Branky SLO: 88. Libor Došek


Sobotní odpoledne na Střelnici nabídlo vedle pěkného fotbalu a přesvědčivého vítězství také zábavu všem příznivcům od těch nejmenším až po nejstarší. Nadšené děti si mohly zasportovat a vyzkoušet si, jak složité je obléct se do hasičské výstroje. V jedné z dalších disciplín pak trefovaly vodou z hadice postavené kuželky. Dospělí návštěvníci zase mohli poměřit své síly těžkým kladivem. Zkrátka na všechny čekala spousta zábavy.

Stejně jako v minulém roce se na Střelnici objevila hasičská technika včetně historického vozu Praga, kterou odborným výkladem doprovodili zástupci hasičského záchranného sboru. Předzápasový program v naší fanzoně pak vyvrcholil pěkným vystoupením modelového zásahu dětské jednotky dobrovolných hasičů z Rychnova u Jablonce nad Nisou. Ti se také zúčastnili slavnostního nástupu s hráči na hrací plochu.

V poločasové přestávce došlo pak k slavnostnímu poděkování dobrovolným hasičům, kteří zasahovali při požáru továrny AGBA Turnov v loňském prosinci.

Děkujeme všem fanouškům, kteří se přidali k FK Jablonec a přispěli zakoupením vstupenky nebo připínací placky dobrovolným hasičům našeho regionu! K vybrané částce také výrazně přispěl samotný klub a dobrovolným hasičům poputuje částka 22.000,- Kč!

Fotogalerie


Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.