This text will be replaced
duben

Jablonec hasičům vyvrcholil na Střelnici

Kdo si v sobotu i přes chladné a deštivé počasí našel cestu na Střelnici, určitě nelitoval. Při zápase se Slováckem vyvrcholil totiž druhý ročník projektu Jablonec hasičům!

Synot liga 2015/16 | 26.kolo

:

Branky JAB: 16. Stanislav Tecl, 50. Lukáš Masopust, 66. Martin Doležal

Branky SLO: 88. Libor Došek

Sobotní odpoledne na Střelnici nabídlo vedle pěkného fotbalu a přesvědčivého vítězství také zábavu všem příznivcům od těch nejmenším až po nejstarší. Nadšené děti si mohly zasportovat a vyzkoušet si, jak složité je obléct se do hasičské výstroje. V jedné z dalších disciplín pak trefovaly vodou z hadice postavené kuželky. Dospělí návštěvníci zase mohli poměřit své síly těžkým kladivem. Zkrátka na všechny čekala spousta zábavy.

Stejně jako v minulém roce se na Střelnici objevila hasičská technika včetně historického vozu Praga, kterou odborným výkladem doprovodili zástupci hasičského záchranného sboru. Předzápasový program v naší fanzoně pak vyvrcholil pěkným vystoupením modelového zásahu dětské jednotky dobrovolných hasičů z Rychnova u Jablonce nad Nisou. Ti se také zúčastnili slavnostního nástupu s hráči na hrací plochu.

V poločasové přestávce došlo pak k slavnostnímu poděkování dobrovolným hasičům, kteří zasahovali při požáru továrny AGBA Turnov v loňském prosinci.

Děkujeme všem fanouškům, kteří se přidali k FK Jablonec a přispěli zakoupením vstupenky nebo připínací placky dobrovolným hasičům našeho regionu! K vybrané částce také výrazně přispěl samotný klub a dobrovolným hasičům poputuje částka 22.000,- Kč!