This text will be replaced
Aktualita
4
červenec
2020

Jablonec posílí útočník Ivan Schranz


Šestadvacetiletý ofenzivní fotbalista Ivan Schranz je od nové sezóny hráčem FK Jablonec! Někdejší hráč Dynama České Budějovice podepsal v Jablonci smlouvu na 3 roky.

„Jablonec vnímám jako top klub v Česku a moc se těším. Je to zase něco nového, těším se na zápasy a nějaké úspěchy. Od doby, co hraju v České republice, tak jsem Jablonec sledoval. Jednání začala velmi brzy a Jablonec projevil největší zájem,“ říká k přestupu do Jablonce Ivan Schranz.

Slovenský útočník Ivan Schranz se narodil v Bratislavě 13. září 1993. S fotbalem začínal za tamní Inter Bratislava a poté působil v Akademii Jozefa Vengloše a první zkušenosti s profesionálním fotbalem získával v letech 2010 až 2011 v bratislavském klubu FC Petržalka. Výrazně na sebe upozornil ve Spartaku Trnava, za který nastupoval v letech 2012 až 2017. Díky dobré střelecké produktivitě zaujal i pražskou Spartu, ve které ale v roce 2015 příliš příležitostí nedostal.

Od roku 2017 byl hráčem Dukly Praha a ve čtyřiceti zápasech za pražský celek nastřílel v nejvyšší soutěži osm branek. V lednu 2019 se rozhodl odejít na Kypr, kde působil do konce sezony. Do sedmi jarních zápasů nastoupil nejčastěji jako střídající hráč, střelecky se ale neprosadil.

Naposledy v České republice Schranz působil v Českých Budějovicích. Během ročního angažmá nastoupil do 30 zápasů, ve kterých vstřelil 9 branek a připsal si 4 asistence. Rychlostně výborně vybavený útočník s kvalitní střelou teď bude hájit barvy Jablonce.

Vítej v Jablonci, Ivane. Ať se ti daří!

Profil Ivana Schranze

Narozen: 13. září 1993

Národnost: Slovensko

Post: útočník, záložník

Noha: pravá

Výška: 185 cm

Váha: 79 kg

Zápasy/góly/asistence v lize: 70/17/6

Starty a góly v reprezentaci: U21 (22/7)

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.