Jablonec zahájil letní přípravu na testech

Fotbalisté FK Jablonec v pondělí odpoledne zahájili letní přípravu na kondičních testech na FTVS v Praze. V úterý se již začnou připravovat na stadionu Střelnice v Jablonci nad Nisou. Na úvodních testech nechyběli také naši noví hráči Tomáš Břečka a Miloš Kratochvíl.

Hned první den letní přípravy čekaly na hráče testy na FTVS. Celkem v letní přípravě odehrajeme šest přípravných zápasů, tři z nich v České republice a tři zápasy na herním soustředění v Rakousku. Na herní kemp v Rakousku zamíříme do Kaprunu do hotelu Vier Jahreszeiten v oblasti Národního parku Hohe Tauern. Tréninkové hřiště je poblíž hotelu a nabídne nám kompletní zázemí pro kvalitní přípravu včetně kvalitní regenerace přímo na hotelu. V Kaprunu budeme od 4. do 14. července.

V Rakousku odehrajeme tři přípravné zápasy. Prvním soupeřem je účastník 3. předkola Ligy mistrů FC Red Bull Salzburg. Utkání se odehraje v sobotu 7. července od 16 hodin v rakouském Brambergu. Dalším soupeřem bude ruské FC Dynamo Moskva (středa 11. července) a poslední zápas odehrajeme proti celku z druhé německé ligy Arminia Bielefeld (sobota 14. července). Pak se náš tým přesune zpět do České republiky.

Na úvodu letní přípravy chyběl Michal Trávník, který má ještě volno po reprezentačním srazu. Z nových hráčů chyběl Davis Ikaunieks, který se k týmu připojí ve středu. Na úvodních testech nebyl také Jaroslav Diviš, u kterého se jedná o přestupu do Mladé Boleslavi. Mladý záložník Jakub Janetzký bude do konce roku působit na hostování v Opavě. U obránce Martina Kouřila se jedná o přestupu do Varnsdorfu.

Kádr pro letní přípravu 2018

Brankáři: HANUŠ Jan, HRUBÝ Vlastimil, KLEMENT Martin

Obránci: BŘEČKA Tomáš, HANOUSEK Matěj, HOLEŠ Tomáš, JANKOVIĆ Nikola, LISCHKA David, ZELENÝ Jaroslav

Záložníci: BREDA David, BREDA Dominik, HÜBSCHMAN Tomáš, JOVOVIĆ Vladimir, KRATOCHVÍL Miloš, KUBISTA Matěj, KUBISTA Vojtěch, MASOPUST Lukáš, PLEŠTIL Dominik, POVAŽANEC Jakub, TRÁVNÍK Michal