Aktualita
2
září
2019

Jablonec získal mladého útočníka z Ghany


Torfiq Ali-Abubakar podepsal v Jablonci smlouvu na tři roky! Osmnáctiletý fotbalista z Ghany bude působit zatím v B-týmu a nastoupit může také v dorostu.

Mladý útočník Torfiq Ali-Abubakar z Ghany je vyskautovaný úspěšnou německou agenturou 4FC, která sleduje hráče v Africe, Jižní Americe a Kosovu. Generální ředitel agentury 4FC Christian Hack hráče doporučil do Jablonce.

Rodák z Ghany z města Hohoe Torfiq Ali-Abubakar absolvoval také trénink s A-týmem, ale bude zatím převážně v tréninkovém procesu s B-týmem Jaroslava Vodičky s asistentem Tomášem Čížkem. Zápasy bude hrát také za nejstarší jablonecký dorost. Torfiq také absolvoval vstupní zdravotní prohlídku, ve které bez problémů prošel na jedničku.

"Je ochotný v tréninku hodně pracovat, je silově, fyzicky a rychlostně dobře připravený. Silný v osobních soubojích. Musíme s ním pracovat na technice a taktice. Je to mladý kluk, který se musí učit. Je zde i možnost, že ho můžeme využít v našem dorostu. To je pro mě osobně hodně dobré, aby si rychleji zvykl na český fotbal," charakterizuje Torfiqa náš bývalý hráč a nyní asistent B-týmu Tomáš Čížek.

Torfiq Ali-Abubakar

Narozen: 8. února 2001

Místo narození: Hohoe, Ghana

Post: útočník

Smlouva: 3 roky

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS | Nastavení cookies

© 2014-2022 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.