srpen

Jablonecké devatenáctce vyšla generálka na výbornou!

Generálka na novou soutěžní sezónu se jabloneckému staršímu dorostu U19 vydařila, když na hřišti v Rozdělově porazil celek SK Kladno 7:1 po poločase 5:0.

SK Kladno - FA Jablonec 1:7 (0:5)

Jablonec byl po celé utkání výrazně lepším týmem a svoji hru ozdobil i pěknými brankami. Skóre zápasu otevřel již v 9. minutě Gaši, který využil přihrávku Kubáta zprava. V 16. minutě zvýšil hlavou Karban po rohu Phana z levé strany. V další minutě to bylo 3:0 pro Jablonec a autorem branky byl Kubát. Ve 26. minutě skóroval Hanzliček, když vyražený míč domácím gólmanem pohotově dorazil do sítě. Ve 45. minutě využil Kubát hlavou centr Gašiho – 5:0. Ve 49. minutě se střelecky prosadil Kubín a v 77. minutě přidal sedmou branku Koňák. Čestný úspěch kladenských přišel až sedm minut před koncem zápasu.

Sestava Jablonce: Vorel – Bím, Voldán, Karban, Kubík – Gaši, Melka, Kubín, Phan – Kubát, Hanzliček

Střídali: Bureš (br), Nguen, Bjaček, Palán, Koňák, Špringl, Čejchan

Branky Jablonce: 17. a 45. Kubát, 9.Gaši, 16.Karban, 26.Hnazliček, 49.Kubín, 77.Koňák