Ženy
23
duben
2015

Jablonecké fotbalistky aktivně v lize!


Dorostenky a žákyně FK Baumit Jablonec byly svým klubem povolány k podávání míčů během mistrovských utkání mužů. Premiéru si odbyla šestice žákyň při utkání Synot ligy mezi FK Baumit Jablonec a FC Hradec Králové, během utkání Poháru FAČR FK Baumit Jablonec - AC Sparta Praha již bylo kolem hřiště rozestavěno plných dvanáct fotbalistek.

Jako velkou poctu berou fotbalistky jabloneckého Baumitu možnost aktivně pomoci při utkáních A-týmu mužů svého klubu. Poprvé se jim dostalo šance podávat míče při mistrovském utkání v rámci 23. kola SYNOT ligy, kdy zeleno-bílí přivítali na Střelnici Hradec Králové a navíc v rámci premiéry ojedinělého projektu "Jablonec hasičům". Ve dvojicích s B-žáky, kteří děvčata zaučovali, se kolem hrací plochy rozestavěla šestice žákyň - Valerie Suchánková, Nikola Valentová, Veronika Janková, Simona Balická, Michaela Chládková a Eliška Živělová. 

Jen o čtyři dny později potom hned celá dvanáctka jabloneckých fotbalistek zajišťovala podávání míčů v odvetě čtvrtfinále Poháru FAČR mezi FK BAUMIT Jablonec a pražskou Spartou. S trochou nadsázky se tak dá říci, že malý podíl na postupu zeleno-bílých fotbalistů do semifinále druhé nejvyšší domácí fotbalové soutěže mají i fotbalistky Valerie Suchánková, Nikola Valentová, Veronika Janková, Simona Balická, Michaela Chládková, Nela Tuhá, Barbora Říhová, Andrea Klápšťová, Kateřina Srnová, Tereza Horáková, Alena Dupačová a Adéla Mikulandrová.

Za fotografie děvčat při jejich misi pro svůj klub moc děkujeme Jaroslavu Hoffmannovi a Petru Mikulovi!

Fotogalerie


Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014-2021 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.