Mládež
20
listopad
2018

Jablonecký dorost U19 si v posledním kole připsal výhru nad Hradcem


Svou soutěžní podzimní sezónu v České lize zakončil starší dorost FK Jablonec zaslouženou výhrou nad FC Hradec Králové 3:0 (1:0). Po vyhraném prvním poločase se hosté v té druhé snažili srovnat, ale jejich snahu jim čtvrt hodiny před koncem zmařili domácí dvěma góly.

Česká liga dorostu U19 | 15.kolo


3
:
0
1:0

Branky JAB: 16. a 76.Velich, 75.Kinčl

Branky HRA:


Už ve 3. minutě mohli jablonečtí skórovat po kolmici Šimůnka, centru Velicha zprava a ránou Ráčka, kterou však gólman Bleha vyrazil. V další minutě nevyužil možnost Černák, který po přihrávce Scholze branku minul. V 16. minutě šli domácí do vedení. Javůrek skvěle našel Urbánka, který poslal zprava centr do vápna, kde Velich akci zakončil gólem. Pak již ke změně skóre v první půli nedošlo.

Po obrátce v 55. minutě zahrozil střelou z dálky Javůrek, ale Bleha byl na místě. Na druhé straně v 65. minutě podobně neuspěl hostující Zbořil. Hosté se snažili o vyrovnání a hru viditelně srovnali. O druhý gól v hradecké síti se postarali v 75. minutě střídající hráči. Horáček poslal střelu zprava po zemi k zadní tyči, kde Kinčl zblízka usměrnil míč do sítě. V další minutě Velich vystihl špatnou rozehrávku gólmana Blehy a získaný míč mu poslal zpět za záda do sítě. Do konce zápasu si Jablonec hru už jen kontroloval.

Komentář trenéra Michala Kolčavi: "Poslední soutěžní utkání jsme zvládli po všech stránkách. Kontrolovali jsme hru po celé utkání, mohli jsme vstřelit i více branek. Soupeř neměl vyloženou šanci. Hráči zaslouží pochvalu. Podali jsme komplexní, sebevědomí výkon."

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.