Jan Krob: Nechytli jsme vůbec nic

1.FK Příbram FK Jablonec
FORTUNA:LIGA, 7. kolo so 24. 8. 2019, 17:00

Těžko se po čtyřbrankové porážce mluvilo jabloneckým hráčům. Jednoznačnou porážku i chabý výkon hodnotil po zápase krajní obránce Jan Krob.

Jak hodnotit takovýto zápas?

Špatně. Od první minuty jsme do toho špatně vstoupili a táhlo se to s námi celý zápas. Nevyšla nám snad ani jedna kloudná akce směrem dopředu. Příbram nás přehrála úplně ve všem.

Byl klíčový brzký inkasovaný gól hned ve druhé minutě zápasu?

Furt jsme měli do konce zápasu 89 minut. Náš mančaft by takový gól neměl položit. Jenže to vypadá tak, že nás asi položil, přišel i druhý gól. Ani nástup do druhého poločasu jsme nechytli. Nechytli jsme dneska vůbec nic. Byl to špatný výkon od nás od všech.

Před zápasem jsme byli na druhém místě tabulky. Jenže přijde takový výkon v Příbrami.

Říkali jsme si, že do repre pauzy máme dva zápasy a že z nich chceme udělat co nejvíce bodů. Tímhle zápasem jsem si to hodně pokazili. Teď to budeme muset příští týden doma odčinit s Ostravou.