Jan Krob přestupuje do Jablonce!

Obránce Jan Krob přestupuje z Teplic do Jablonce! Na severu Čech podepsal smlouvu na jeden rok s následnou opcí. Již dnes se připojil k týmu a jede na rakouské soustředění.

"Byla to strašně rychlá akce. Po obědě mi volal pan Pelta a během dvou minut bylo všechno domluvené. Jsem strašně moc rád, že se povedl přestup do takového klubu, jaký je Jablonce. Pravidelně hraje o nejvyšší příčky a bojuje o poháry. Jablonec je momentálně o level výš než Teplice. Moc se těším na novou výzvu," říká k přestupu bývalý kapitán Teplic Jan Krob.

Během letní přípravy se nám na nějakou dobu lehce zranil obránce Andriy Tsurikov (k týmu se připojí v pondělí na soustředění) a potřebovali jsme doplnit stav na levé straně obrany. Jan Krob šanci chytil za pačesy a již je na cestě do Rakouska spolu s jeho novým týmem. "Vím, že pár hráčů po úspěšné sezóně v Jablonci teď odešlo a trošku se kádr obměňuje, ale v Jablonci bývá pravidelně kvalitní kádr s velmi dobrými hráči, na které se moc těším. Doufám, že letos bude opět skvělá sezóna," říká zkušený dvaatřicetiletý obránce, který největší porci ligových zápasů odehrál v Teplicích. Odtud zná také našeho trenéra Petra Radu.

"Trenéra Petra Radu znám z působení v Teplicích a vím, že zápasy hrozně moc prožívá. A snaží se dostat z hráčů maximum. Každý hráč má nějaké cíle a já se bohužel nedokázal s Teplicemi probojovat do evropských pohárů. Věřím, že s Jabloncem se mi to podaří," dodává Jan Krob, který bude v Jablonci oblékat dres s číslem 16.

Vítej v Jablonci, Honzo! Ať se ti daří!

Profil Jana Kroba

Narozen: 27. dubna 1987

Post: levý obránce

Noha: levá