Aktualita
2
leden
2017

Jaroslav Diviš je novou posilou Jablonce!


Do Jablonce přichází zkušený záložník Jaroslav Diviš! Třicetiletý fotbalista přestupuje z 1.FC Slovácko a na severu Čech podepsal smlouvu na tři roky.

Jaroslav Diviš se narodil 9. července 1986 v Hustopečích. Ofenzivně laděný krajní záložník, který hraje hlavně na pravé straně, začínal s fotbalem v klubu 1.FC Slovácko. Tam si prošel všemi mládežnickými kategoriemi. V týmu z Uherského Hradiště si odbyl také svou premiéru v nejvyšší soutěži. 28. května 2007 nastoupil na šest minut na Střelnici proti Jablonci, kdy náš tým vyhrál 3:1 v dramatickém závěru zápasu.

Pak hrál divizi za Hlavici a druhou ligu za Vítkovice, následně přestoupil do Slovanu Liberec. Odtud pak hostoval ve slovenském klubu FK Senica, kam později přestoupil. Po necelých třech letech na Slovensku se vrátil domů na Slovácko v 2014.

Celkem má Jaroslav Diviš do konce roku 2016 na kontě v české lize 96 startů, ve kterých vstřelil 18 branek a zapsal do statistik také 12 přihrávek na góly. Diviš by měl posílit především pravou stranu jablonecké ofenzivy. „Jardu Diviše samozřejmě známe. Je to především rychlostní typ hráče. Má čich na góly a umí je střílet i připravovat,“ řekl k první posile jabloneckého týmu hlavní trenér mužstva Zdeněk Klucký. V Jablonci nad Nisou podepsal zkušený třicetiletý ofenzivní záložník smlouvu na 3 roky do 31. 12. 2019.

Profil Jaroslava Diviše

Narozen: 9. 7. 1986

Výška: 182 cm

Váha: 72 kg

Počet zápasů v české lize: 96

Branky v české lize: 18

Fotogalerie


Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.