březen

Jovović vítězný, Holík a Schranz remizovali

Všichni tři naši hráči ve svých reprezentacích zasáhli do zápasů národních týmů. Z důležité výhry se radoval Vladimir Jovović, cenný bod získala ČR U21 s Liborem Holíkem a stejný bodový zisk brala slovenská reprezentace s Ivanem Schranzem.

EURO U21: Česká republika - Itálie 1:1 (0:1)

V prvním zápase #u21euro jsme vyválčili proti Itálii bod za remízu 1:1 🇨🇿🇮🇹

Zveřejnil(a) Česká fotbalová reprezentace dne Středa 24. března 2021

Česká reprezentace do 21 let na úvod evropského šampionátu remizovala s favorizovanou Itálií 1:1. V základní sestavě se objevil také náš obránce Libor Holík, ale musel v průběhu druhého poločasu střídat ze zdravotních důvodů. Libor musí podstoupit vyšetření a na jeho žádost se posouvá také plánovaný čtvrteční Instacall na klubovém Instagramu až po zápase se Slovinskem.

Branky: 75. Maggiore vl. - 31. Scamacca.

ČR: Jedlička – Vitík, Chaluš, Krejčí – Holík (49. Granečný), Bucha, Karabec (78. Drchal), Sadílek, Šulc – Lingr, Šašinka (89. Janošek).

Itálie: Carnesecchi - Del Prato, Gabbia, Marchizza – Zappa (73. Bellanova), Frattesi (66. Rovella), Tonali, Maggiore (89. Pobega), Sala - Scamacca, Cutrone (73. Raspadori).

Kvalifikace MS: Lotyšsko - Černá Hora 1:2 (1:1)

⚽️ Hrabri sokoli 🇲🇪 su slavili u Rigi u prvom kolu kvalifikacija za SP 2️⃣0️⃣2️⃣2️⃣. godine protiv selekcije Letonije 🇱🇻...

Zveřejnil(a) Fudbalski savez Crne Gore - Football Association of Montenegro dne Středa 24. března 2021

Záložník Vladimir Jovović nastoupil v průběhu druhého poločasu do kvalifikačního zápasu o MS 2022 a v závěru zápasu připravil gólovou přihrávku pro střelce Jovetiće, který v 83. minutě vstřelil vítězný gól na 2:1! Na straně Lotyšska nastoupil do hry v závěru zápasu také Davis Ikaunieks.

Branky: 40. J. Ikaunieks - 41. a 83. Jovetić.

Lotyšsko: Štejnobors - Savaljnieks, Černomordijs, Ošs, Jurkovskis, Tobers, Zjuzins (70. Karklinš), Kamešs (70. Jaunzems), J. Ikaunieks, Ciganiks (81. D. Ikaunieks), Uldrikis (81. Krolis).

Černá Hora: Mijatović - Marušić, Savić, Vujačić, Radunović, Kosović, Šćekić, Ivanović (75. Jovović), Hakšabanović (90.+2 Boljević), Jovetić (87. Bećiraj), Đurđević.

Kvalifikace MS: Kypr - Slovensko 0:0

CYPRUS - SLOVENSKO 0:0 #slovenskisokoli

Zveřejnil(a) Slovenský futbalový zväz dne Středa 24. března 2021

Fotbalisté Slovenska vstoupili do kvalifikačních zápasů o MS sice čistým kontem bez inkasované branky, ale na půdě Kypru to chtělo naplno bodovat, což se bohužel nepodařilo. A zvrátit to nedokázal ani Ivan Schranz, který šel do hry v 78. minutě. V samotném závěru zápasu se dostal do velké šance, ale branku bohužel přestřelil.

Kypr: Demetriou – Antoniou, Laifis, Soteriou, Ioannou – Artymatas, Kastanos (65. Kyriakou), Kousoulos – Papoulis (71. Loizou), Sotiriou (90. Ilia), Pittas.
Slovensko: Dúbravka – Pekarík, Škriniar, Hancko, Hubočan – Kucka, Hrošovský, Bero (78. Schranz) – Duda (84. Strelec), Boženík (60. Ďuriš), Rusnák (60. Greguš).