květen

Juniorka prohrála v Liberci a sestupuje do divize

Osud třetiligového juniorského týmu Baumitu Jablonec je definitivně zpečetěn. Čtyři kola před koncem třetiligové soutěže je náš tým prvním sestupující do divizní soutěže ...

ČFL 2010/11 | 28.kolo

:

Branky LIB:

Branky JAB:

B-tým prohrál v derby juniorek na Městském stadionu v Liberci 1:3. Jablonec prohrával po půlhodině hry vlastním gólem Uvíry. Hned o tři minuty později měli hráči Slovanu výhodu pokutového kopu, který Martan proměnil - 2:0. Hlouškovi svěřenci se vrátili do zápasu kontaktním gólem Hlouška, který přehodil domácího gólmana a snížil na 2:1. Dvoubrankové vedení vrátil domácím ligista Papoušek po trestném kopu - 3:1. Také naši hráči kopali v závěru penaltu, tu ale Vaněk neproměnil.

Jablonec je tedy prvním sestupujícím. Čtyři kola před koncem letošního ročníku ČFL zůstává ve hře posledních 12 bodů a teoreticky třetí od konce Žižkov B by měl i v případě bodové shody lepší vzájemné zápasy. Reorganizace soutěží a vznik nové juniorské soutěže je plánován až od ročníku 2012.

FC Slovan Liberec B - FK Baumit Jablonec B 3:1 (2:0)

Branky: 30. Uvíra - vlastní, 32. Martan z penalty, 78. Papoušek - 69. Hloušek

Sestava FK: Fendrich - Šulc, Uvíra, Huber, Havlín - Just (87. Šilhán), Patka, Vaněk, Simon (77. Kouřil), Daníček (58. Hloušek) - Rudolf