Aktualita
1
prosinec
2015

Kabina nadělovala Jedličkovu ústavu


Stejně jako v loňském roce i tentokrát se FK Jablonec připojil k akci Strom přání, v rámci které se v OC Nisa v Liberci shromažďují dárky pro klienty z Jedličkova ústavu.

V rámci projektu Strom přání se tentokrát dokonce pro dobrou věc spojili podještědští rivalové Slovan Liberec s naším klubem a v neděli 29. listopadu 2015 po poledni se proto sešli hráči obou celků na jednom místě. Ke stromku na frekventovaném místě uvnitř libereckého OC Nisa přinesli hráči Michal Trávník a Petr Rys vybrané dárky především pro děti z Jedličkova ústavu. Kabina zakoupila dárky v celkové hodnotě přes pět tisíc korun a vybírala pečlivě ze seznamu, který si sepsali sami klienti. Byly mezi nimi především praktické věci jako například školní brašna nebo sluchátka k poslouchání hudby. "Všechny nás v kabině překvapilo, jak skromná přání na seznamu byla. Moc rádi jsme přispěli k tomu, že alespoň během Vánoc se zaradují děti i další z Jedličkova ústavu, ke kterým byl osud tak krutý," přiznal na místě reprezentant do 21 let Michal Trávník.


K akci Strom přání se můžete připojit i vy. Stačí si vybrat jedno přání, nakoupit podle něj a donést dárek zpět hostesce. Strom přání najdete na křižovatce pasáží u obchodu Orsay až do 19. prosince 2015. Hosteska bude přítomná vždy v po-pá 15:00 - 20:00 a v so-ne 10:00 - 20:00. Více o Jedličkovu ústavu v Liberci najdete zde.

Fotogalerie


Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS | Nastavení cookies

© 2014-2022 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.