Koleno útočníka Hubníka je podle prvního vyšetření v pořádku

Michal Hubník dnes absolvoval vyšetření svého zraněného kolene. Dobrou zprávou pro jablonecký klub i trenéra samotného je, že nejčernější předpovědi jsou zřejmě zažehnány. O zdravotním stavu dnes odpoledne hovořil se zraněným Michalem trenér A-týmu Roman Skuhravý.

Vyšetření na magnetické rezonanci naštěstí neodhalilo utržený vaz. „Dle prvního vyšetření by to nemělo být nic vážného," informoval klubový web trenér Roman Skuhravý.

„Má trošičku chycený postranní vaz, ale jinak je to prý v pořádku. Hlavní je, že to není utržené, spíš je to natažené. Michal se ale cítí celkem obstojně," oddechl si kouč.

Dobu rekonvalescence je přesto prozatím těžké odhadnout. „Hráč ještě zítra absolvuje jedno vyšetření v Olomouci, ale modlím se, aby to bylo jen toto a nemusela to pro něj být nějaká dlouhá pauza," dodal na adresu nejlepšího jabloneckého střelce podzimu kouč Skuhravý.