Kouč Randers Thomasberg touží po výhře

FK Jablonec Randers FC
Evropská konferenční liga UEFA, 3. kolo čt 21. 10. 2021, 21:00

Dánský tým Randers FC se dle slov svého kouče Thomase Thomasberga pokusí ve čtvrtek na Střelnici skórovat ze hry a dosáhnout na první vítězství ve skupinové fázi.

Náš pohárový soupeř z dánského Randers se po dnešním leteckém přesunu ubytoval v libereckém Grandhotelu Zlatý Lev a už po osmnácté hodině vyběhl k předzápasovému tréninku na pažit jablonecké Střelnice. Novinářům byla z tréninku přístupná jen první čtvrthodina, při které probíhalo úvodní rozcvičení a první doteky s balonem ve zjevně uvolněné atmosféře.

Tým trenéra Thomase Thomasberga se necítí před zítřejším zápasem Evropské konferenční ligy UEFA bez šance. „Jablonec jsme viděli ve všech zápasech skupinové fáze. Je to fyzicky silný tým s dobrými hráči na rychlé protiútoky. Věřím, že se jim dokážeme vyrovnat a pevně věříme ve vítězství našich barev,“ uvedl před zápasem dánský kouč.

Trenér našeho čtvrtečního soupeře si vychutnává historickou účast svého týmu v základní skupiny jednoho z evropských pohárů. „Je skvělé, že si můžeme vyzkoušet konfrontaci v jiných zemích, evropské zápasy jsou něco speciálního. Už bychom ale v těchto zápasech chtěli také vyhrát. Máme za sebou i s předkoly čtyři duely s bilancí tří remíz a jediné porážky v Galatasaray. Rádi bychom našim fanouškům už udělali pěkný zážitek v Konferenční lize, na který budou dlouho vzpomínat,“ řekl dále Thomasberg, který vyslovil i další přání. „V minulých zápasech jsme se prosadili hlavně ze standardních situací, teď bychom rádi už skorovali i ze hry,“ přeje si před čtvrtečním soubojem na Střelnici kouč Randers.