Krob: Hloupé góly, položilo nás to

FK Mladá Boleslav FK Jablonec
3:0
FORTUNA:LIGA, 2. kolo so 31. 7. 2021, 16:00

Rozebrat si nepovedený zápas a rychle ho hodit za hlavu. To plánují jablonečtí fotbalisté po dnešní porážce 0:3 v Mladé Boleslavi. V pozápasovém rozhovoru to řekl obránce Jan Krob.

Honzo, jak si viděl dnešní nepovedený zápas a porážku v Mladé Boleslavi?

Hodnotí se mi to špatně, protože jsme dostali tři góly. Do prvního gólu jsme hráli spíš my. Měli jsme i první šanci. Jenže první gól nás malinko nalomil, druhej nás položil a do zápasu už jsme se nedostali. Od první branky už byl na hřišti jen jeden mančaft. Nám ten zápas nevyšel, a to ještě můžeme poděkovat Hanymu (brankáři Hanušovi), že nás podržel a další góly chytil. Pro nás určitě špatnej zápas.

Po druhém gólu domácích jsme si ještě dokázali ještě vytvořit nějaké příležitosti.

Měli jsme tam nějaké střely, ale sotva to tam dolétlo. Byly to spíš jen náznaky, neprosadili jsme se ani ze standardek. Nedokázali jsme do toho nějak vlítnout nebo jsme je špatně kopali. Od té patnácté minuty už to pro nás bylo takové utrpení. Třetí gól v naší síti už to zlomil úplně, pak už nebyla ani teoretická šance, že bychom ten zápas mohli nějak zkorigovat.

Do druhé půle jsme přeci jen trochu domácí zatlačili, ale ani z toho se nic neurodilo.

Ono když vedeš 2:0, tak už se to těžko pouští. Domácí pak hráli na brejky. Chtěli jsme se do hry dostat ještě nějakým rychlým kontaktním gólem, jenže nic jsme tam nedostali. Posledních 25 minut už to byla jen křeč.

Příliš se nám nepovedlo se naladit na první čtvrteční pohárový souboj s Celticem. Co teď, bude lepší nepovedený zápas rychle hodit za hlavu?

Máme teď rychlý sled zápasů. Musíme si to probrat. Musíme si říct ty chyby, kdo co udělal špatně. Myslím si, že to byly hodně hloupé góly a hodně to ovlivnilo celý zápas. Položilo nás to. Tohle se nesmí opakovat. Ve čtvrtek to bude úplně jinej zápas a musíme ho zvládnout.