Rozhovor
2
červen
2020

Krob: Vůbec jsme nezachytili druhý poločas


Především nad výkonem v druhém poločase se pozastavoval jablonecký obránce Jan Krob. Těžko jsme se do toho dostávali, pravil v pozápasovém rozhovoru.

Honzo, proč jsme se v derby nemohli dostat do tempa a ke své tradiční domácí hře?

První poločas to bylo trochu lepší, akorát jsme tam nevyřešili finálku. Do druhého poločasu jsme nastoupili hrozně a bylo jen otázkou času, kdy dostaneme gól. 15-20 minut jsme nevykopli balon a hned se to valilo na naší bránu. Druhý poločas jsme vůbec nezachytili. Když už se to zklidnilo, tak dostaneme takhle zbytečný gól. Takové zápasy se už musí dohrávat na 0:0, dostat tak zbytečný gól, je to k vzteku, když už nás Liberec dvacet minut tlačil a my to přežili.

Šancí jsme si ale moc nevytvořili.

Měli jsme tam nějaké tři čtyři nebezpečné centry, ale netlačíme se tolik do koncovky. Fotbal se rozhoduje ve vápnech a my jsme tam šli lehkovážně. Nikdo se tam nepral v tom vápně.

Jedinou vetší příležitost měl brzy po změně stran Jan Matoušek. Mohlo se tam utkání zlomit v náš prospěch?

To byla zrovna situace, kdy nás Liberec mačkal a najednou jsme je chtěli potrestat brejkem. Ten brejk vypadal hodně dobře, ale zakončení bylo slabší. Kdyby tam gól padnul, tak se třeba uvolníme. Ale my jsme vůbec nezachytili druhý poločas a těžko jsme se do toho dostávali.

Co znamená prohraný duel s Libercem pro vývoj v ligové tabulce?

Hraje se třicet kol a pak nadstavba. Máme před sebou ještě tři zápasy. Budeme z toho chtít udělat ještě co nejvíce bodů, a to třetí místo si vzít zpátky. Bude to těžké, protože to tam je našlapané. Ale věříme ve svoji sílu, jakkoliv musíme zvládnout zápas v Teplicích a pak následující domácí zápas.

Fotogalerie


Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS | Nastavení cookies

© 2014-2022 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.