Aktualita
8
červen
2021

Letní příprava odstartuje 21. června!


Po úspěšné sezóně si hráči užívají zaslouženou dovolenou a v pondělí 21. června se opět sejdou v kabině na Střelnici na startu letní přípravy. První část strávíme tradičně v domácích podmínkách a na herní soustředění vyrazíme do Itálie.

Svěřenci trenéra Petra Rady se sejdou na Střelnici opět v pondělí 21. června na úvodní zahajovací trénink. První týden se bude trénovat v Jablonci a následně nás čeká kvalitní herní prověrka s účastníkem 2. Bundesligy SG Dynamo Drážďany. Do Německa se vydáme podruhé v krátké době a utkání proti čerstvému účastníkovi druhé nejvyšší německé soutěže se odehraje 30. června. Přesný čas a místo bude upřesněno.

Několik dalších zápasů nás také čeká v České republice. V tuto chvíli se ladí detaily se soupeři a termíny zápasů. 

Hlavní fáze letní přípravy se pak odehraje v Jižním Tyrolsku v oblasti Gitschberg Jochtal, kde absolvujeme herní soustředění, během kterého odehrajeme celkem tři přípravné zápasy. Do Itálie se bude cestovat 9. července a návrat je v plánu 17. července. 

V pondělí 19. července se pak dozvíme soupeře pro 3. předkolo Evropské ligy UEFA. Zápasy v kvalifikaci pak odehrajeme 5. srpna 2021 a 12. srpna 2021. V případě postupu do play-off Evropské ligy UEFA nás další zápasy čekají během následujících dvou týdnů (19. a 26. srpna). V případě nepostupu do play-off UEL nás ve stejných termínech čeká play-off Evropské konferenční ligy UEFA. 

O týden později po návratu z herního soustředění pak startuje FORTUNA:LIGA. 

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014-2021 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.