Letní příprava začne 17. června!

Po úspěšné sezóně nás opět čeká boj v evropských pohárech. A na to je potřeba se důkladně připravit. Letní příprava odstartuje prvním společným tréninkem v pondělí 17. června!

Letní přestávka není příliš dlouhá, a tak je důležité nabrat co nejvíce sil během necelého měsíce přípravy. Individuální tréninkové plány si budou hráči plnit od pátku 7. června. Společně se pak sejdou v kabině v pondělí 17. června dopoledne.

Jako tradičně v posledních letech nás opět čeká herní soustředění v Rakousku, které je v plánu od 27. června do 6. července. Tentokrát zamíříme do Bad Häringu v Tyrolsku. Během letní přípravy odehrajeme celkem šest přípravných zápasů - tři v České republice a tři duely nás čekají v Rakousku.

Program přípravných zápasů

DatumČasDomácíHostéMísto