září

Magazín Jablonecký fotbal NA ROVINU

Vážení fanoušci, jistě jste zaznamenali, že jsme během července vydali speciální číslo klubového magazínu Jablonecký fotbal NA ROVINU.

V něm se mimo jiné dočtete v otevřeném rozhovoru s Miroslavem Peltou, jak funguje financování klubu a jaká je podpora města Jablonec nad Nisou, ale také objevíte další témata, o kterých se běžně nemluví.

Rozhodli jsme se pro distribuci do schránek v celém městě Jablonec nad Nisou a přilehlém okolí. Nicméně dostáváme stále více zpráv, že se na některá místa náš magazín, který distribuovala Česká pošta, nedostal. A proto by nám velice pomohlo, kdybyste si našli čas a vyplnili na konci článku krátký dotazník, který je anonymní.

Moc děkujeme a vážíme si vaší podpory!

Navíc máte nyní možnost stáhnout si magazín ve formátu PDF!

Co všechno v magazínu Jablonecký fotbal NA ROVINU najdete?

Miroslav Pelta otevřeně mluví o palčivých otázkách okolo našeho klubu:

• Klubový rozpočet
  • Městský stadion Střelnice
  • Evropská liga
  • Návštěvnost
  • Pohyby v hráčském kádru
  • Mládež
  • Dotační kauza
  • O Jablonci
  • Komunální politika
  • Rekonstrukce Jizery

V magazínu najdete také rozhovor s primátorem Milanem Kroupou ohledně fotbalu v Jablonci.

Přečtete si také o naší mládeži, kterou přiblíží šéftrenér Jan Kozderka, či komentář známého glosátora fotbalového prostředí v Jablonci Jaroslava Hrabáka.