květen

Máme jisté předkolo Evropské ligy UEFA!

Po středečním finále poháru MOL Cup je jasné, že sezóna pro nás skončí kýženým úspěchem! Díky triumfu Slavie Praha ve finále poháru se nás nebude týkat kvalifikační utkání o start v předkole Evropské ligy UEFA!

Naše poslední utkání na Střelnici proti Liberci bude tedy rozlučkou s jednou z nejúspěšnějších sezón v klubové historii! Obsadili jsme čtvrté místo v lize, zahráli jsme si v základní skupině Evropské ligy UEFA a boj o evropské poháry nás čeká také v sezóně 2019/2020!

Nás se bude nejprve týkat 2. předkolo Evropské ligy UEFA a soupeře se dozvíme ve středu 19. června 2019, kdy je los ve švýcarském Nyonu! První zápas druhého předkola se pak odehraje ve čtvrtek 25. července a odveta 1. srpna!

Přijďte našim hráčům poděkovat za úspěšnou sezónu v neděli 26. května od 15 hodin na 51. Podještědské derby proti Liberci! Navíc budou potřebovat velkou podporu, aby uspěli v posledním utkání proti Slovanu Liberec!

A nezapomeňte, že s permanentkou FK Jablonec na sezónu 2019/2020 máte vstup na všechna předkola Evropské ligy UEFA zdarma!