Rozhovor
leden

Martin Doležal přispěl k výhře gólem a přihrávkou

Útočník Martin Doležal neproměnil v prvním zápase přípravy velkou šanci. Včera si ale zlepšil náladu a v duelu s Neugersodrfem přispěl k vysokému skore gólem a nahrávkou.

Přípravná utkání 2017/2018 | přát.

:

Branky JAB: 24. Jovović, 28. Tecl, 52. Doležal, 56. Lischka, 62. Schön, 84. Mihálik

Branky NEU:

Za sebou máte první týden zimní přípravy. Jaká je?

Po té pauze je ten týden, tak jako vždycky, takový těžký a náročný. U zápasů jde teď hlavně o to, abychom to odběhali. Kvalita tam samozřejmě ještě trochu chybí, ale to si myslím, že se dopiluje.

V druhém duelu jste předvedli pěkné akce proti německému Neugersodrfu.

Také si myslím, že hra dnes nebyla špatná, i když začátek byl trochu nemastný a neslaný. Moc jsme se do šancí nedostávali, to až tak od té patnácté minuty. Jinak si myslím, že se nám ten zápas vcelku podařil.

Gólů mohlo být ale i více.

Je to pravda, ale šance tam jsou. Jen to dát lépe před branku a zlepšit trochu to zakončení. Nemůžeme ale zase proměnit všechny šance (úsměv).

Osobně si dnes přispěl k vysokému skore jednou brankou a další nahrávkou. Cítíš se dobře?

Ale jo. V tom prvním zápase s Hamry jsem zase neproměnil šanci, byl jsem z toho takovej špatnej. Ale trenér se mi snaží poradit, furt je na mě takovej v klidu, i když neproměňuju. Říká, ať jsem v klidu a zklidním se. Aspoň dneska jsem ten gól dal, snad se to v dobré obrátí.

Který z těch úvodních dvou soupeřů byl pro vás těžší?

Asi ten první zápas s Velkými Hamry. Nebyli jsme rozehraní, měli jsme předtím tři čtyři tréninky, fyzička ještě nebyla taková. Chvíli trvá, než si člověk zvykne.

Je příprava tvrdší pod novým trenérem?

Nevím, jestli tvrdší. Zatím to tak nevnímám. Je to náročné a budeme doufat, že budeme dobře připraveni.