Martin Kouřil se definitivně vrací do Jablonce

Byl jedním z testovaných hráčů od samého startu letní přípravy. Po měsíci se konečně i admninistrativně dotáhl příchod stopera Martina Kouřila zpět do klubu, v kterém fotbalově vyrůstal.

Vysoký stoper Martin Kouřil je jabloneckým odchovancem. Poprvé navlékl dres Jablonce v roce 1998 a setrval v našem klubu až do roku 2012, kdy patřil mezi defenzivní opory našeho B týmu. Následně přestoupil do Jablonce nad Jizerou, odkud se poctivými výkony propracoval až do druhé ligy do Varnsdorfu. Tam odehrál celkem 43 zápasů a vstřelil v nich 7 branek!

První angažmá v české nejvyšší soutěži na sebe nenechalo dlouho čekat, když šel Kouřil z Varnsdorfu do Baníku Ostrava. V dresu Baníku odehrál Martin Kouřil 22 zápasů a vstřelil dvě branky. Kouřil podepsal s naším klubem smlouvu na tři roky do 30. 6. 2019.

Profil Martina Kouřila

Datum narození: 24. 2. 1991