Martin Pospíšil přestupuje do Bialystoku

Záložník Martin Pospíšil po dvou týdnech letní přípravy opouští FK Jablonec. Po dvou sezónách na severu Čech si vyzkouší polskou nejvyšší soutěž.

Martin Pospíšil v Jablonci působil od sezony 2014/2015, která byla také z jeho pohledu nejvydařenější. Hned v prvním utkání na Střelnici se předvedl gólem proti Brnu. A nakonec během sezony nasbíral sedm branek, ke kterým přidal ještě pět asistencí! Další rok vstřelil Pospíšil čtyři góly a třikrát asistoval. Nedávno skončený ligový ročník pak byl pro Martina Pospíšila nejméně vydařený. Jednou se zapsal mezi střelce a čtyřikrát asistoval.

V české nejvyšší soutěži má šestadvacetiletý Pospíšil na kontě 148 zápasů, ve kterých vstřelil 18 branek. V dresu FK Jablonec odehrál 82 zápasů. Sezonu 2017/2018 začne Martin Pospíšil v týmu polského vicemistra Jagiellonia Białystok.

Děkujeme za tři sezóny v Jablonci. Ať se ti daří, Martine!

Author Martin Bergman