Matěj Hybš obdaroval dětské výherce

Před domácím zápasem s Teplicemi, které náš klub věnuje dětem, jsme navštívili výherce soutěže s naším dětským fanklubem. Matěj Hybš výhercům předal podepsané kartičky a další dárky.

A proč právě Matěj Hybš? Členové dětského fanklubu FK Jablonec soutěžili o sadu podepsaných kartiček všech našich hráčů. S odchodem Filipa Nováka a příchodem Matěje Hybše ale nastala kuriózní situace.

Místo kartiček Matěje Hybše jsme nechali vyrobit ještě Filipovy karty. Není sedmička jako sedmička :-)

Když došlo k nápravě, tak se Matěj Hybš rozhodl, že karty výhercům předá osobně. Jednoho z výherců jsme překvapili na fotbalovém tréninku v Rádle a druhý soutěžící na nás čekal doma i s bratrem, který je také fanouškem Jablonce.

Author Martin Bergman