únor

Michal Jeřábek přestupuje do FC Aktobe

Sedmadvacetiletý stoper Michal Jeřábek v probíhající jarní části sezóny opouští FK Jablonec. Přestupuje do kazašského FC Aktobe.

Michal Jeřábek po ročním působení v Jablonci mění dres. V průběhu jarní části sezóny se dohodl na přestupu do kazašského FC Aktobe.

Michalovi děkujeme za jeho služby v Jablonci a přejeme mnoho sportovních a životních úspěchů. Hodně štěstí!

Michal Jeřábek na sebe poprvé upozornil v dresu pražské Dukly, za kterou nastoupil ve 35 ligových zápasech. Spolu s exjabloneckým Matějem Hanouskem prošel celou mládežnickou akademií Dukly vypracoval se ve stabilního stopera. V Dukle se potkal také s dalším současným spoluhráčem Jakubem Považancem. V Teplicích následně s Honzou Krobem.

Na začátku roku 2016 přestoupil do Teplic, ve žlutomodrém dresu nastupoval pravidelně a stal se oporou zadních řad „sklářů“. V únoru 2020 přestoupil do FK Jablonec. 191 centimetrů vysoký stoper se s přibývajícími ligovými starty dočkal také prvních ligových tref, celkem už stihl ve 141 ligových zápasech vstřelit šest branek.