Aktualita
11
červen
2018

Miloš Kratochvíl přestupuje do Jablonce!


Ještě před startem letní přípravy hlásíme další posilu do jabloneckého týmu! Z mistrovské Viktorie Plzeň přestoupil dvaadvacetiletý střední záložník Miloš Kratochvíl.

Mládežnický reprezentant Miloš Kratochvíl strávil uplynulou sezónu na hostování v Brně. Do Jablonce nyní přestoupil a podepsal smlouvu na tři roky do 30. června 2021!

„Přestup do Jablonce pro mě znamená hodně. Jsem kluk z vesnice a mám možnost se teď dostat do velkého fotbalu. Je to pro mě určitě posun po fotbalové stránce. Byl jsem minulou sezónu v Brně, kde jsme spadli z ligy. Když se nedaří týmu, tak ani jednotlivcům moc ne. Nevěděl jsem, co se mnou po sezóně bude a nakonec jdu do třetího týmu ligy, který má jistou skupinu Evropské ligy. Je to pro mě významný krok v kariéře a velká výzva. Vím, že začátek bude náročný, ale jsem na to připravený a chci bojovat o místo v týmu,“ říká k přestupu do Jablonce Miloš Kratochvíl.

„Jsem rád, že do Jablonce jdu na přestup a ne hostovat. Nejsem typ, co by rád často měnil prostředí a kolektivy. To je u hostování složitější. Takže z přestupu mám radost i po téhle stránce. V Jablonci znám osobně Davida Lischku z reprezentace a ještě pár kluků z ligy,“ dodává dvaadvacetiletý záložník.

Miloš Kratochvíl se narodil 26. dubna 1996 v Karlových Varech, od žáků působil v Plzni. Do prvního týmu Viktorie se také probojoval, ale většinu času strávil na hostování v Sokolově, slovenské Senici a naposledy ve Zbrojovce Brno.

V první lize si Miloš Kratochvíl připsal 21 startů v dresu Brna a vstřelil jeden gól. Dres národního týmu obléká od roku 2013, kdy poprvé naskočil v kategoorii U18. V aktuální sezóně patří do kádru U21 trenéra Vítězslava Lavičky.


Profil Miloše Kratochvíla

Narozen: 26. dubna 1996

Post: střední záložník

Noha: pravá

Výška: 187 cm

Váha: 80 kg

Zápasy/góly v lize: 21/1

Starty v reprezentaci: U18 (8), U19 (8), U20 (2), U21 (3).

Předchozí kluby: FC Viktoria Plzeň, Baník Sokolov, FK Senica, FC Zbrojovka Brno, FC Viktoria Plzeň.

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.