Aktualita
15
září
2021

Na Alkmaar busem s lístkem za 1500!


Máme pro fanoušky skvělou zprávu! Rozhodli jsme se podpořit cestu našich fans na zápas do Alkmaaru a půlku cesty zaplatí klub! Zájezd bude v prodeji hned ve čtvrtek v INFOCENTRU na Střelnici a také při zápase s Kluží.

Evropská konferenční liga UEFA - skupina D | 2.kolo


1
:
0
0:0

Branky ALK:

Branky JAB: 53. Gudmundsson


Vedení FK Jablonec se rozhodlo uhradit půlku nákladů spojených s cestou, takže fanoušci budou mít cestu do Alkmaaru a zpět za 1000 korun. K tomu bude vstupenka za 20 EUR, takže výsledná cena je 1500 Kč

Zájezdy budou v prodeji již teď ve čtvrtek na INFOCENTRU Střelnice a také během utkání 1. kola Evropské konferenční ligy UEFA. Kapacita autobusu je 45 míst, proto nenechávejte nákup na stadionu na poslední chvíli.

Plánovaný odjezd z Jablonce je ve středu 29. 9. večer, přesný čas bude upřesněn. Příjezd do Alkmaaru je plánovaný na čtvrtek ráno, takže fans budou mít dostatek času na návštěvu města a naladit se na večerní zápas. Vstupenky pak budou distribuovány před sektorem hostů v Alkmaaru. Detaily budou upřesněny po uzavření zájezdu. 

Rezervace zájezdu bude platná po zaplacení celé částky za zájezd. Pro dokončení prodeje budeme potřebovat jméno, příjmení a kontaktní údaje. 

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014-2021 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.