Aktualita
19
duben
2021

Na Střelnici otevíráme odběrové centrum!


Od pondělí 19. dubna 2021 bude na Střelnici v provozu velkokapacitní veřejné odběrové centrum v multifunkčním zařízení Střelnice pro antigenní testování. V provozu je každý všední den od 8 do 16 hodin.

Veřejné odběrové centrum Střelnice je schválené zdravotnické zařízení a je pro veřejnost k dispozici každý všední den od 8 do 16 hodin. Do budoucna se plánuje také víkendový provoz či prodloužená pracovní doba. Výhodou našeho odběrového místa je, že není nutná rezervace, protože odběrové centrum je velkokapacitní.

Používají se certifikované antigenní testy, které jsou uznávané pro zaměstnání nebo například školu, či pro další instituce, kde je vyžadován antigenní test.

Lidé mají nárok na bezplatný antigenní test jednou za tři dny a je hrazen zdravotní pojišťovnou. Po odběru vzorku přijde testovanému člověku SMS s výsledkem během několika minut a v e-mailu bude potvrzení o absolvování testu. Vše je také provázáno s registrem ISIN, což je Informační systém infekční nemoci.

„Jsme rádi, že se můžeme také tímto způsobem zapojit do pomoci lidem a poskytnout prostory multifunkčního zařízení Střelnice pro vznik tohoto velkokapacitního odběrového centra. Odběrové centrum provozujeme v součinnosti s Neurologickou ambulancí Nový Bor a Krajskou hygienickou stanicí Libereckého kraje se sídlem v Jablonci nad Nisou,“ říká ke vzniku odběrového centra tiskový mluvčí FK Jablonec Martin Bergman. 

Veřejné odběrové centrum Střelnice

U Stadionu 5258/3
Jablonec nad Nisou 466 01

V případě, že nebudou vstupní dveře do Veřejného odběrového místa Střelnice otevřeny, tak zaklepejte a vyčkejte příchodu personálu, který obsluhuje lidi před vámi. Děkujeme za pochopení. 

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014-2021 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.