květen

Na Střelnici přijedou jablonecké ligové legendy

Nestárnoucí brankář FK Jablonec 97 Jaroslav Vávra pořádá setkání bývalých hráčů první ligové éry tehdejšího FK Liaz Jablonec. Fotbalisté, kteří vykopali a hráli ligu v roce 1974, přijedou na Střelnici v rámci posledního zápasu letošního ligového ročníku.

Účast již potvrdili hráči: Vávra Jaroslav, Jelínek František, , Huščava Lúďa, Pěnek Karel, Šrejma Luboš, Svoboda Rudolf, Bartyzal Pavel, Mužík Jaroslav, Kukla Miloš, Badin Gustav, Petříček Jaroslav, Latislav Josef, Matoušek Milan, Frydrych Josef, Majer Petr, Svoboda Petr, Ryšavý Vlastimil, Vávra Jiří, Hnízdo Vilém, Gergel Rudolf, Straka Radim, Tupec Jiří, Haman Milan, Kopenec Jan, Boček Jiří, Cholenský Boh., Schubert Jiř a Pleštil Ladislav. Chybět nebudou ani trenéři: Dočkal Jaroslav, Kraus Tadeáš a Halama Václav.

Pro naše bývalé hráče je připraven program o přestávce utkání Jablonec - Slovácko, které začíná v pondělí 28.5.2007 od 17:15 hodin na Střelnici.