Nábor navštívilo bezmála padesát kluků a holek

Tradiční podzimní nábor do FK Jablonec se uskutečnil v úterý 15. září na stadionu Střelnice. Pod dohledem profesionálních trenérů mládeže přišlo bezmála padesát kluků a dívek, aby si vyzkoušeli své fotbalové dovednosti.

Úterního náboru se zúčastnili také hráči ligového A týmu Michal Špit, Luděk Pernica, Vít Beneš, Tomáš Wágner, Ján Greguš a Stanislav Tecl. Společnost jim dělal také hlavní trenér Jaroslav Šilhavý s asistentem Jiřím Saňákem.

Pět desítek mladých sportovců si vyzkoušelo své dovednosti na šesti připravených stanovištích. Jednotlivé pozice byly zaměřeny na pohybová cvičení, silová cvičení, práci s míčem a hrál se i fotbálek na malé branky. Všude byl dětem k dispozici trenér mládeže a jeden člen našeho ligového týmu. Nejpočetnější zastoupení měl ročník 2010.

Pokud jste se na nábor se svou ratolestí nedostavili, tak nemusíte smutnit. Svého malého fotbalistu můžete přihlásit kdykoliv. Podrobnější informace poskytnou manažer mládeže Josef Mička na telefonu 721 260 226 nebo e-mailu josef.micka@fkjablonec.cz. Své dotazy můžete směřovat také na sekretáře mládeže Milana Kykala na telefonu 606 394 004 nebo e-mailem milan.kykal@fkjablonec.cz.

Author Martin Bergman