Novinky
11
červen
2015

Naše hráče čekají reprezentační povinnosti


Ligová sezona již dávno skončila, ale volno si neužívají naši reprezentanti. Pět našich hráčů Ján Greguš, Valerijs Šabala, Ruslan Mingazov, Lukáš Masopust a Jan Kopic v nebližší době oblékne dres své země a budou bojovat za národní tým.

Reprezentant Turkmenistánu Ruslan Mingazov sice nezasáhl do čtvrtečního kvalifikačního zápasu o MS 2018 v Rusku proti Guamu, ale pro další duel 16. června s Íránem byl měl být k dispozici.

Před ME 2016 nechybí Ján Greguš ve slovenské reprezentaci pro kvalifikační utkání s Makedonií. Slovensko utkání odehraje v neděli 14. června od 20.45 hodin na stadionu v Žilině.

Valerijs Šabala a reprezentace Lotyšska stojí společně před těžkým úkolem. Do cesty se jim v kvalifikaci o EURO 2016 postaví silné Nizozemsko. Hraje se v pátek 12. června od 20.45 hodin na stadionu Skonta v Rize.

Do kvalifikačních bojů zasáhne také Jan Kopic v českém reprezentačním dresu. Na Islandu se hraje také v pátek 12. června s výkopem od 20:45 hodin.

Posledním zástupcem Jablonce v národním týmu je Lukáš Masopust. Toho ale čeká větší porce zápasů. Již 17. června startuje evropský šampionát do 21 let a Lukáš Masopust nechybí ve finální nominaci pro turnaj v České republice.

Související zprávy


Sdílej


Nejnovější články

Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014-2021 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.