červen

Naše hráče čekají reprezentační povinnosti

Ligová sezona již dávno skončila, ale volno si neužívají naši reprezentanti. Pět našich hráčů Ján Greguš, Valerijs Šabala, Ruslan Mingazov, Lukáš Masopust a Jan Kopic v nebližší době oblékne dres své země a budou bojovat za národní tým.

Reprezentant Turkmenistánu Ruslan Mingazov sice nezasáhl do čtvrtečního kvalifikačního zápasu o MS 2018 v Rusku proti Guamu, ale pro další duel 16. června s Íránem byl měl být k dispozici.

Před ME 2016 nechybí Ján Greguš ve slovenské reprezentaci pro kvalifikační utkání s Makedonií. Slovensko utkání odehraje v neděli 14. června od 20.45 hodin na stadionu v Žilině.

Valerijs Šabala a reprezentace Lotyšska stojí společně před těžkým úkolem. Do cesty se jim v kvalifikaci o EURO 2016 postaví silné Nizozemsko. Hraje se v pátek 12. června od 20.45 hodin na stadionu Skonta v Rize.

Do kvalifikačních bojů zasáhne také Jan Kopic v českém reprezentačním dresu. Na Islandu se hraje také v pátek 12. června s výkopem od 20:45 hodin.

Posledním zástupcem Jablonce v národním týmu je Lukáš Masopust. Toho ale čeká větší porce zápasů. Již 17. června startuje evropský šampionát do 21 let a Lukáš Masopust nechybí ve finální nominaci pro turnaj v České republice.